Administrative Assistant / Receptionist Job

Date: Aug 2, 2019

Location: Warsaw, MZ, PL

Company: Boston Scientific

Firma Boston Scientific sp. z o.o. jest światowym liderem na rynku specjalistycznych urządzeń medycznych używanych do mało inwazyjnych zabiegów operacyjnych w dziedzinach: kardiologii interwencyjnej, elektrofizjologii, elektrostymulacji, chirurgii naczyniowej, gastroenterologii i onkologii. Innowacyjność, wysokie standardy oraz troska o klienta to kluczowe cechy, którymi kieruje się firma Boston Scientific sp. z o.o..

 Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

ADMINISTRATIVE ASSISTANT/RECEPTIONIST

Zakres obowiązków:

- obsługa administracyjna biura, recepcji oraz zespołu sprzedaży

- koordynacja i organizacja spotkań i szkoleń organizowanych w Wasaw Hub Office

- odpowiedzialność za przygotowanie, archiwizację i inwentaryzację dokumentacji zgodnie ze standardami korporacji

- prowadzenie korespondencji w języku polskim i angielskim

- współpraca logistyczna i marketingowa z pracownikami biura i sprzedaży

Wymagania:

- wykształcenie wyższe / lub w trakcie studiów

- bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

- bardzo dobra znajomość Excela

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- doskonałe umiejętności komunikacyjne

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera

- zaangażowanie, energiczność, inicjatywa, obowiązkowość

Oferujemy:

- pracę w młodym i dynamicznym zespole, w międzynarodowym środowisku w odnoszącej sukcesy firmie o znakomitej pozycji rynkowej

- atrakcyjne warunki zatrudnienia

- możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz pakiet benefitów (m. in. kursy językowe, prywatna opieka medyczna)

Więcej informacji o firmie znajdziecie Państwo na stronie www.bostonscientific.com

Job Segment: Secretary, Gastroenterology, Administrative Assistant, Receptionist, QA, Administrative, Healthcare, Quality