Specjalista ds. Umów (Contract Management Specialist)

Work mode:  Hybrid
Onsite Location(s):

Warsaw, MZ, PL

Additional Locations:  N/A

Diversity - Innovation - Caring - Global Collaboration - Winning Spirit - High Performance

At Boston Scientific, we’ll give you the opportunity to harness all that’s within you by working in teams of diverse and high-performing employees, tackling some of the most important health industry challenges. With access to the latest tools, information and training, we’ll help you in advancing your skills and career. Here, you’ll be supported in progressing – whatever your ambitions.

Lokalizacja: Warszawa

Twoje obowiązki:

  • Samodzielna koordynacja obiegu umów w firmie
  • Rejestrowanie umów w systemie
  • Uzupełnianie danych w umowach i weryfikacja poprawności danych
  • Przygotowywanie raportów
  • Archiwizacja dokumentów
  • Ścisła współpraca z działami sprzedażowymi
  • Analiza treści umów otrzymanych od klientów
  • Przygotowywanie umów i aneksów, w porozumieniu z Działem Prawnym oraz działami sprzedaży
  • Nadzór nad poprawnością i zgodnością umów zawieranych w procedurach przetargowych
  • Monitorowanie statusu prowadzonych spraw, bieżący kontakt telefoniczny z klintem celem zapewnienia zwrotu dokumentów

Nasze wymagania:

  • Min. 2 lata pracy w administracji (preferowane doświadczenie w pracy biurowej z dokumentacją)
  • Doświadczenie na podobnym stanowsku
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu Ms Office (Word, Excel, Power Point)
  • Doświadczenie w pracy w systemach SAP, Service Cloud będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność, samodzielność, rzetelność, terminowość i dbanie o szczegóły
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego (poziom średnio-zaawansowany)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony – 1 rok
  • pracę hybrydową – 2 dni w biurze w tygodniu
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku, w odnoszącej sukcesy firmie o znakomitej pozycji rynkowej
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, Employee Stock Purchase Plan, Employee Assistance Program, lekcje języków obcych)
  • miłą atmosferę w nowoczesnym biurze (Q22)

Requisition ID: 583642

As a leader in medical science for more than 40 years, we are committed to solving the challenges that matter most – united by a deep caring for human life. Our mission to advance science for life is about transforming lives through innovative medical solutions that improve patient lives, create value for our customers, and support our employees and the communities in which we operate. Now more than ever, we have a responsibility to apply those values to everything we do – as a global business and as a global corporate citizen.

So, choosing a career with Boston Scientific (NYSE: BSX) isn’t just business, it’s personal. And if you’re a natural problem-solver with the imagination, determination, and spirit to make a meaningful difference to people worldwide, we encourage you to apply and look forward to connecting with you!

Job Segment: Contract Manager, ERP, SAP, Manager, Network, Legal, Technology, Management