Clinical Sales Graduate Poland

Remote Eligible:  Hybrid
Territory:  Poland

Cel i pasja - Kompleksowe benefity – Równowaga pracy i życia prywatnego - Społeczność - Rozwój kariery

W Boston Scientific znajdziesz kulturę współpracy napędzaną pasją do innowacji, która sprawia, że pracujemy razem na najwyższym poziomie. Dzięki determinacji, wyobraźni i głębokiej trosce o ludzkie życie rozwiązujemy jedne z najważniejszych wyzwań w branży opieki zdrowotnej. Wspólnie tworzymy globalny zespół, którego celem jest wprowadzanie zmian w życiu ludzi na całym świecie. Jest to miejsce, w którym możesz znaleźć karierę z sensownym celem - poprawiać jakość życia poprzez pracę swojego życia.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Junior Clinical Sales Representative, który dołączy do naszego programu Endoscopy Graduate Foundation Program. Jest to nowy program szkoleniowy dla młodych talentów, mający na celu pomoc w rozwoju absolwentów, którzy chcą rozpocząć pracę w klinicznym środowisku urządzeń medycznych.

Wybrany kandydat otrzyma 12-miesięczną umowę na czas określony, co pozwoli mu zapoznać się z komercyjnym światem opieki zdrowotnej poza środowiskiem uniwersyteckim.
Kandydat może zostać zatrudniony przez Boston Scientific w Endoskopii lub innych działach po upływie 12 miesięcy.

Kandydat musi wykazać gotowość do pracy w Warszawie oraz na terenie południowo-wschodniej Polski.

Kluczowe obowiązki

- Skuteczna współpraca z klientami i zapewnienie realizacji celów sprzedażowych, w tym wprowadzanie nowych produktów uzgodnionych w planie klienta.
- Uczestniczenie i wspieranie codziennych zabiegów endoskopowych.
- Prowadzenie prezentacji produktów i szkoleń dla lekarzy i pielęgniarek.
- Koordynowanie działań szkoleniowych.
- Koordynowanie wizyt i harmonogramów lekarzy szkolących (tzw. proktorów).
- Aktualizacja i zarządzanie bazą klientów w Sales Cloud

Wymagania

- Niedawno ukończone studia licencjackie lub wyższego stopnia w obszarze handlowym, marketingu, biznesu lub innej pokrewnej dziedzinie.

- Wymagana biegła znajomość języka angielskiego i polskiego.

- Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

- Chęć uczenia się i rozwoju w środowisku handlowym.

- Dobre umiejętności komunikacyjne, w celu budowania wizerunku firmy.

- Elastyczność w pracy z nowymi technologiami i chęć do nauki.

- Biegłość w posługiwaniu się kluczowymi aplikacjami biznesowymi (w szczególności Excel i Word).

Na kandydata, który zakwalifikuje się do precesu rekrutacyjnego czekają dwa etapy: rozmowa wideo i wirtualny assesment center.

Jeśli po ukończeniu studiów chcesz rozpocząć pracę w branży urządzeń medycznych, już dziś zgłoś się do naszego programu Endoscopy Graduate Foundation Program.

#LI-Hybrid

We, Boston Scientific, are an equal employment opportunity employer. We do not and will not make any personnel decisions (like recruiting, hiring, job assignments, and promotions) based on a person’s age, color, national origin, citizenship status, physical or mental disability, race, religion, creed, gender, sex, sexual orientation, gender identity and/or expression, genetic information, marital status, status with regard to public assistance, veteran status, or any other characteristic protected by federal, state or local law.

Job Segment: Surgery, Clinical Research, Medical Research, Network, Gastroenterology, Healthcare, Technology